Wsparcie w dziedzinie IT

Co nowego pojawiło się w ostatnim czasie?

• Na pewno na wieść o nowym Dream Machines X980 ucieszył się niejeden miłośnik gier komputerowych. Ten nowy komputer to spory wielkościowo sprzęt, jednak o tak wielu zaletach, że aż chciałoby się mieć go przy sobie. Teraz trochę konkretów:
– Jest to 17- calowy komputer, bardzo wydajny, z ekranem IPS, świetnym dźwiękiem i płynną animacją.
– System operacyjny jaki w nim zastaniemy to Windows 10.
– Pamięć RAM to 16 GB do max 64 GB.
– Posiada 4 rdzenie i kartę graficzną Intel HD 530.
Więcej informacji można znaleźć na jego temat w sieci. Na pewno, jeśli chodzi o stronę wizualną, spodoba się wszystkim tym, którzy lubią minimalizm i solidne wykonanie.

• Kolejna nowość to Asus Transformer Book T100HA. Jeśli ktoś nie słyszał o tym sprzęcie to warto zaznaczyć, że urządzenie 2w1. Oznacza to w praktyce tyle, że można odłączyć klawiaturę i wtedy staje się on sprzętem mobilnym, co dla wielu osób jest ogromnym udogodnieniem. Co wyróżnia ten sprzęt dodatkowo? Otóż wysoka jakość wykonania, wydajność pracy baterii, wysoka jakość obrazu oraz duża liczba złącz. Jeśli ktoś szuka więc praktycznego sprzętu to na pewno warto go mieć.

• Nowość w świecie dysków SSD to Zotac Premium SSD 240 GB. Co go charakteryzuje? Między innymi kompatybilność, dobra cena, duża wydajność. Jest on na rynku dużą konkurencją dla innych, bardzo dobrych nośników.