Wsparcie w dziedzinie IT

Nasz zespół

Kto będzie Tworzył dla Ciebie ten portal? Oto Nasza Wspaniała Czwórka:

Kamil Madej

Jego pasją jest szeroko pojęta informatyka. Ukończył studia informatyczne z wyróżnieniem, jednak szkoli się dalej. Często uczestniczy w wydarzeniach branżowych i kursach. Sprawdza i testuje wszelkie systemy, oprogramowania. Potrafi spędzić przed komputerem wiele godzin, jednak ma głowę chłopak do wszystkiego. Nie trzeba mu powtarzać nic dwa razy.

 

Mateusz Nowicki

Rozpracuje dla Ciebie każdy sprzęt. Jego hobby to badanie i rozbrajanie na części nowoczesnych gadżetów, sprawdzanie ich pod kątem użytkowania, funkcjonalności. Jest on w tym niezastąpiony. Działa w branży już wiele lat, dlatego dokładnie wie, komu przypadnie do gustu jaki sprzęt.

 

 

 

 

 

Maksymilian Fliska

Najmłodszy w zespole, jednak tak dokładny i skrupulatny w swojej pracy jak nikt. Potrafi rozpracować każdy system i skonfigurować każdą aplikację. Jest jednym z lepszych informatyków jakich znamy. Żaden komputer i system operacyjny nie ma przed nim tajemnic. Idealnie usuwa zagrożenia, wirusy, a także wzmacnia sprzęt. W razie awarii warto zgłosić się od razu do niego.

 

Ernest Tokarz

Najbardziej interesują go nowości technologiczne, czyli tablety, czytniki, smartfony i inne sprzęty, które mają usprawnić nasze codzienne działania. Ernest testuje, próbuje i chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat zastosowania konkretnego sprzętu. Warto słuchać jego rad.