Wsparcie w dziedzinie IT

Zmiana życia? Najpierw zmiana świadomości.

Umówmy się – jeśli czujesz, że doszedłeś do ściany i potrzebujesz realnej zmiany, popracuj najpierw nad podniesieniem świadomości. Istnieje mnóstwo narzędzi, technik i metod, które mogą pomóc, a nawet okazać się nieocenione. W dobie Internetu i łatwego dostępu do informacji nie powinno to nastręczać zbyt wielu trudności. Pozostaje kwestia chęci, determinacji i wytrwałości – cechy niezbędne, gdy chce się osiągnąć trwały efekt.

Transerfing rzeczywistości – spróbuj zrozumieć.

Istnieje technika, opisana przez Vadima Zelanda, rosyjskiego pisarza, biznesmena i coacha – postać dość tajemniczą, zwana transerfingiem rzeczywistości. O samej metodzie poczytać można na stronie https://www.metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci

Coś więcej o transerfingu rzeczywistości.

Czym jest transerfing rzeczywistości? Bez zbędnego wgłębiania się w szczegóły – to narzędzie do osiągania celów w sposób, jak mówi polski tłumacz książek Zelanda – lekki, łatwy i przyjemny. Gdy uda nam się pojąć i wprowadzić w życie podstawowe techniki transerfingu rzeczywistości, nauczymy się tak kierować energią, że osiąganie celu urzeczywistni się samo.

Transerfing rzeczywistości w praktyce.

Wielu czytelników książek Zelanda przyznaje, że przebrnięcie przez dziewięć tomów nastręcza im sporo trudności. Techniki, przeplatane opisami przypadków, licznymi dygresjami i pozornym odbieganiem od tematu dla niektórych czytelników czyni lekturę wręcz niestrawną. Jednak, jak to zwykle bywa, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i na szczęście istnieje kilka sposobów i alternatyw, by zgłębić potrzebną wiedzę.

Możliwości zdobycia wiedzy.

Poszukiwacze, którzy chcą zgłębić transerfingową wiedzę oprócz czytania książek mogą sięgnąć po audiobooki, podcasty, a także skorzystać z kursów on-line lub też stacjonarnych, organizowanych przez polskiego tłumacza książek Zelanda. Tak więc, jak widzimy, dla każdego coś się znajdzie w zależności od potrzeb, czasu i możliwości percepcji.